МЮ в безглуздій серії пенальті переміг Реал

24 липня 2017, 08:27 | Футбол

В основний час команди забили по голу, а потім реалізували лише 3 з 10 ударів в серії післяматчевих пенальті - 2: 1 на користь Юнайтед.

Навряд чи головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моуріньо розглядав поєдинок проти Реала як репетицію Суперкубка УЄФА. Є великі сумніви, що в поєдинку за цей трофей Особливий (при всій своїй особливості) залишить в запасі Давида Де Хеа, Віктора Лінделефа (хоча, забігаючи наперед, Джонс виглядав вельми гідно. А ось Лінделеф розчарує), Поля Погба, Андер Ерреру, Генріха Мхітаряна, Антоніо Валенсію та Ромелу Лукаку.

Що стосується Реала, то у Вершкових вийшов склад, дуже близький до основного. Кріштіану Роналду не було, але португалець все ще відпочиває після гри за свою збірну на Кубку конфедерацій. А так з основи був відсутній лише Серхіо Рамос, та замість Каземіро вийшов Іско.

Перший злегка небезпечний момент виник вже на 5-й хвилині поєдинку - після подачі Каріма Бензема довелося вступити в гру Серхіо Ромеро. Аргентинець м'яч відбив, а далі підстрахували захисники. На жаль, початок виявилося оманливим - надалі команди не балували глядачів небезпечними моментами. У центрі поля панував Маруан Феллаїні, який встигав і м'яч відібрати, і паси роздавати (нехай вони і не несли в собі реальної гостроти).

В цілому, захисні лінії команд виглядали куди краще тих, хто начебто повинен забивати - атаки раз за разом наштовхувалися на грамотну гру оборонців. Якщо на початку першої частини зустрічі домінував Манчестер Юнайтед, то під кінець тайму ініціатива перейшла вже до Реалу.

І тут за справу взявся Антоні Мартіаль. Француз набрав швидкість на фланзі, змістився, залишивши без роботи трьох гравців в білому і викотив під удар на Джессі Лінгард. Тому залишалося тільки не промахнутися з пари метрів по порожніх воротах. Джессі і не схибив - 1: 0. З цим команди і пішли на перерву.

На другий тайм вже Реал випустив навіть не напіврезерв, а справжнісінький дубль з деякими вкрапленнями наближених / основних гравців - з'явилися Касілов, Ковачич, Каземіро, Тео Ернадес, а решта - суцільні кантерано клубу. До слова, Лука Зідан так і не вийшов на поле. Батько батьком, але претензії на місце хоча б в заявці йому ще належить довести.

А ось Жозе Моуріньо кинув в бій важку артилерії - тут і Де Хеа, і Лінделеф, і Мхітарян, і Погба, і Еррера, і Лукаку. Окремо слід відзначити шведського новачка команди - на відміну від прекрасно зіграв в першому таймі Джонса, Віктор зі своїми обов'язками справлявся не дуже добре. Саме він привіз пенальті, з якого на 69-й хвилині зрівняє рахунок Каземіро.

І треба ж такому статися - якщо в першому таймі резерв МЮ виглядав краще основи Реала, то в другій половині зустрічі вже молодь Реала домінувала над основою Червоних Дияволів.

Та на жаль, небезпечних моментів, по суті, і не було. Понад 65 тисяч уболівальників, які дуже непогано підтримували чужі для себе команди, могли б засмучуватися, якщо б не знали, що їх чекає блюдо для гурманів - серія пенальті. Регламент Міжнародного кубка чемпіонів передбачає пробиття 11-метрових у разі нічиєї в основний час. Переможець заробляє 2 бали, той, хто програв - лише 1.

Неспішно гра так і прикатилась до серії пенальті. А далі ... далі було щось дивне: команди вирішили позмагатися, хто ж б'є пенальті гірше. І якщо приз "Саме бездарне виконання пенальті" дістався Лінделефу, пробив точно в ногу стояв по центру Касілов, то ось в командному заліку сумнівне досягнення вдалося Реалу - Вершкові не забили 4 удари, в той час, як МЮ - "всього лише 3". Вирішальний удар не реалізував Каземіро - Карлос знову пробив потужно, але в цей раз лише струсонув поперечину.

Разом - МЮ переміг по пенальті 2: 1 і набрав в скарбничку чергові 2 очки на МКЧ. У наступному турі Червоні Дияволи постараються перемогти в основний час Барселону (ну не мучитися ж знову в серії пенальті?), А Реал зіграє з іншим Манчестером - цього разу з Сіті.

Євген Музика, Football. ua Реал - Манчестер Юнайтед 1: 1 (по пенальті - 1: 2) Голи: Лингард, 45 + 1 - Каземіро, 69 (з пенальті).