СК Чайка - володар Кубка України серед аматорів

26 червня 2017, 19:29 | Футбол

Завершився розіграш кубка України серед аматорів.

Команда з Петропавлівської Борщагівки вдруге стала володарем почесного трофея. У фінальному протистоянні Чайка зустрілася з командою СКК Демня з Львівської області.

Перший матч фіналу залишився за Чайкою, яка вдома перемогла з рахунком 2: 0. У матчі-відповіді Демня спробувала атакувати з перших хвилин, але пропустила на 28-й хвилині. Під кінець першого тайму Демня пропустила ще раз.

У другому таймі команди обмінялися голами і за сумою двох матчів Чайка здобула перемогу 5: 1, яка принесла їм другий в історії Кубок України серед аматорів.

фінал. Матч-відповідь СКК Демня - Чайка 1: 3 Голи: Барабаш, 57 - Пономаренко, 28, Литвин, 45 + 2, Дорош, 75.