Куйперс розсудить Барселону і Ювентус

17 квітня 2017, 18:13 | Футбол

Чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів між Барселоною і Ювентусом розсудить голландська бригада арбітрів.

Офіційний сайт УЄФА повідомив, що голландський рефері Бьорн Куйперс буде головним арбітром чвертьфінального матчу на Камп Ноу.

44-річний рефері в нинішньому сезоні обслуговував чотири поєдинки Ліги чемпіонів на груповому етапі, серед них був матч за участю Ювентуса (проти Ліона, 1: 1).

Відзначимо, що туринці ще жодного разу не вигравали в матчі, де головним арбітром був Куйперс (три нічиї та одна поразка), в той час як Барселона тричі перемагала, при одній поразці і трьох нічийних результати.

Нагадаємо, що перший матч закінчився перемогою Старої Синьйори з рахунком 3: 0. Матч-відповідь відбудеться 19-го квітня.