Португалія в ефектному стилі розгромила Угорщину

26 березня 2017, 00:37 | Футбол

Збірна Португалії впевнено переграла Угорщину (3: 0) в рамках відбіркового матчу ЧС-2018.

Протистояння Португалії та Угорщини викликало особливий інтерес. Ще свіжий у пам'яті яскравий матч цих збірних на Євро-2016, коли кожна з команд забила по три голи.

На цей раз Угорщина не зуміла надати настільки гідного опору. На правах господарів португальці майже з самого початку захопили ініціативу.

Угорщина грала в дуже закритий футбол в надії відстояти суху нічию, але цього не судилося збутися. Після пари небезпечних моментів Португалія перейшла до справи і на 33-ій хвилині відкрила рахунок. Роналду віддав на Геррейро, а той відразу прострілив на Андре Сілву, який і завершив тонку комбінацію ударом в дотик.

Другий гол не змусив себе довго чекати і вийшов ще більш красивим. Практично в наступній атаці Андре Сілва в один дотик п'ятою скинув на Роналду, а той також у дотик вистрілив здалеку в нижній кут. Після цього господарі не зменшили обертів і просто насолоджувалися своїм футболом, який, слід визнати, був дуже непоганим.

Угорщина за весь перший тайм так і не змогла потривожити Патрісіу, хоча пара перспективних підходів у команди було.

Очікувалося, що другий тайм вже не буде настільки цікавим, але глядачі побачили хороший футбол. Звичайно, це не з тієї причини, що Угорщина раптом включилася. Просто Португалія вирішила не зупинятися на досягнутому і продовжувала тиснути.

В середині тайму Кріштіану Роналду записав на свій рахунок черговий гол за збірну. Капітан пробив зі штрафного в дальній кут і розвіяв стереотип про своєму виконанні стандартів.

До кінця матчу португальці розважали глядачів гарними комбінаціями, атаками і фінтами, тоді як угорці просто спостерігали за тим, що відбувається.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Португалії. Підопічні Сантуша залишили дуже сильне враження і, схоже, добилася прогресу навіть у порівнянні з Євро. Ну а Угорщину на великому турнірі ми побачимо нескоро.

Португалія - ??Угорщина 3: 0 Голи: Андре Сілва, 32, Роналду, 36, 65 Португалія: Патрісіу - Седрік, Пепе, Фонте, Геррейро - Маріу, Виллиам, Гомеш - Куарежма, Андре Сілва, Роналду Угорщина: Гулаші - Ланг, Вінісіус, Кадар, Корхут - Надь - Беше, Дьюрчо, Гера, Джуджак - Салаї.