Зірка втримала нічию в Полтаві

18 березня 2017, 20:17 | Футбол

Ворскла і Зірка так і не зуміли відзначитися голами в матчі 22-го туру УПЛ.

Матч Ворскли і Зірки в рамках 22-го туру УПЛ складно було назвати центральною зустріччю туру. Вже за підсумками першого етапу видно, що у команд досить міцності, щоб утриматися в УПЛ, а вище вже немає можливості стрибнути.

Така ситуація негативно позначилася на грі команд, які не змогли порадувати нечисленних уболівальників. У першому таймі можна відзначити перспективний штрафний на початку матчу у Ворскли. М'яч був встановлений прямо на куті штрафного, але Хльобас пробив у стінку з забійної позиції. В цілому ж команди показали розчаровує рівень футболу, а по закінченню першого тайму в статистиці значився нуль ударів в створ воріт у двох команд.

У другому таймі команди зробили якісь висновки і заграли значно активніше і цікавіше. Не можна сказати, що це був іскрометний футбол, але хоча б удари по воротах стали наноситися частіше.

Першими у ворота пробили гості, коли Акименко на 57-ій хвилині пробив по воротах Шуста. В цілому ж Зірка не мала якихось шансів на перемогу, і гра йшла на два результату - перемога Ворскли або нічия. Полтавчани дійсно намагалися перервати серію невдач і затиснули гостей на їхній половині поля. Ось тільки численні удари частіше летіли мимо воріт і не несли небезпеки. Зірка ж більшу частину матчу провела на своїй половині поля і грала на збереження нулів на табло.

Пара реальних шансів у Ворскли дійсно було. Тут слід віддати належне голкіперу гостей Роману Ліплення, який досить несподівано потрапив в стартовий склад. Своїм шансом воротар скористався, і показав, що є серйозним конкурентом для Євгена Паста.

Фінальний свисток зафіксував нулі на табло. Складно похвалити обидві команди, які навряд чи зуміли зацікавити тих глядачів, що сьогодні прийшли подивитися футбол.

Гідні поваги вболівальники Ворскли, які вивісили банер на підтримку Василя Сачко, це був один з найважливіших моментів не самого видовищного матчу.

Ворскла - Зірка 0: 0 Ворскла: Шуст - Пердута, Чижов, Чеснаков, Дитина - Кравченко (Загорулько, 46), Ткачук - Одарюк (Зарічнюк, 84), Шапрар, Мякушко - Хльобас Зірка: Ліплення - Драченко, Перейра, Борха - Сітало (Жуков, 81), Чичиков (Попов, 90) - Полегенько, Лупашко, Бацула - Білоног (Акименко, 46), Есеола Попередження: Чеснаков, Загорулько, Пердута, Чижов - Драченко, Чичиков.