Вест Бромвіч переграв Арсенал

18 березня 2017, 17:55 | Футбол

Дубль захисника Дроздов Крейга Доусона допоміг Вест Бромвіч взяти три очки в домашньому матчі Прем'єр-ліги проти Арсеналу (3: 1).

Тоні Пьюліс провів дві заміни в стартовому складі в порівнянні з поразкою від Евертона (0: 3) тиждень тому - з перших хвилин на поле вийшли Кріс Брант і Саломон Рондон, залишивши в запасі Клаудіо Якоба і Хала Робсон-Кану.

Арсен Венгер вирішив почати гру з Данні Уелбеком на вістрі атаки і Начо Монреалем зліва в захисті, посадивши в запас Олів'є Жиру і Кирана Гибса. Месут Озіл не приїхав на Хоторнс через травму задньої поверхні стегна.

Вест Бромвіч з перших хвилин загрожував воротам Петра Чеха, а на 12-й хвилині підопічні Пьюліса зробив те, у чому вони краще за інших - забили зі стандарту. Шадлі подав кутовий, а Крейг Доусон переправив м'яч у ворота ударом головою.

Проте, Дрозди недовго вели в рахунку. Вже через три хвилини Джака знайшов своєю передачею неприкритого Санчеса, який завдав точного точний удар - 1: 1.

Після цього Арсенал перехопив ініціативу, але в кінці тайму втратив свого основного голкіпера Петра Чеха, який отримав пошкодження, справляючись з ударом Флетчера.

Арсенал продовжив контролювати м'яч і на початку другої половини зустрічі, але Вест Бромвіч знову вийшов вперед на 55-й хвилині, коли вийшов на зміну Робсон-Кану скористався невпевненою грою Віспини.

Уелбеку ледь не вдалося зрівняти рахунок, але нападник пробив в поперечину, а на 75-й хвилині Доусон оформив дубль, знову замкнувши подачу з кутового, яку на цей раз виконав Макклін.

Таким чином, підопічні Венгера програли четвертий з останніх п'яти матчів Прем'єр-ліги і займають 5-ту позицію в турнірній таблиці. Вест Бромвіч залишається на 8-му місці.

Вест Бромвіч - Арсенал 3: 1 Голи: Доусон, 12, 75, Робсон-Кану, 55 - Санчес, 15 Вест Бромвіч: Фостер - Доусон, Маколі, Еванс, ньом - Флетчер, Лівермор - Брант (Якоб, 72), Шадлі ( Філд, 90), Макклін - Рондон (Робсон-Кану, 54) Арсенал: Чех (Оспіна, 38) - Беллерін, Мустафі, Косьельні, Монреаль - Ремзі, Джака - Уолкотт (Жиру, 65), Окслейд-Чемберлен, Санчес (Івобі , 78) - Уелбек Попередження: Макклін.