Олімпік вдруге в сезоні відібрав очки у Шахтаря

17 березня 2017, 22:53 | Футбол
Фото сайта ФК Шахтер

Після непростої перемоги над Зорею в 21-му турі української Прем'єр-ліги Шахтарю треба було ще одне випробування командою з верхньої шістки - Олімпіком. Нагадаємо, що саме підопічні Романа Санжара в першому колі відібрали очки у гірників, тому в матчі-відповіді "оранжево-чорні" напевно хотіли добитися перемоги.

З перших хвилин матчу в Харкові Шахтар очікувано заволодів ініціативою і відразу став шукати проломи в оборонних редутах суперника. Однак потрібно віддати належне оборонним діям команди Романа Санжара - всі гравці Олімпіка добре рухалися по полю і не давали супернику великої кількості часу на прийняття рішень. Внаслідок цих дій моменти біля воріт Махарадзе виникали не так часто.

Шахтар тиснув-тиснув, а в середині першого тайму. пропустив. Пятов невдало вибив м'яч на Степаненко, Цимбалюк перехопив і віддав на Матяжа, який в свою чергу продовжив далі на Поступаленко. Антону ніхто не заважав пробити точно, що він і зробив. 1: 0.

Пропущений гол струснув гірників, і ті стали грати набагато швидше. І тепер вже хвалена захист Олімпіка давала збій. Моменти виникали раз за разом, але атакуючі гравці Шахтаря якось примудрялися промахіватся навіть в стовідсоткових ситуаціях. Найбільше в цьому відзначився форвард "оранжево-чорних" Густаво Бланко-Лещук. Однак саме аргентинець зрівняв рахунок перед самим свистком на перерву, відправивши головою м'яч у сітку воріт гостей.

Друга половина матчу пройшла в менш високому темпі. Олімпік згадав, як він вміє захищатися, і аж до кінця поєдинку діяв в цьому компоненті впевнено. Ну а Шахтар, як і належить лідеру, атакував. Як завжди активним було тріо атакуючих хавов гірників Бернард-Тайсон-Марлос. Але ні заміни Фонсекі, ні облога воріт Махарадзе в кінцівці зустрічі не допомогли лідерові чемпіонату здобути перемогу.

Таким чином, Олімпік вдруге в сезоні відбирає очки у Шахтаря в Прем'єр-лізі і в гарному настрої закінчує першу частину чемпіонату.

Шахтар - Олімпік 1: 1.

Голи: Бланко-Лещук, 45 + 2 - Поступаленко, 24.

Шахтар: Пятов - Срна, Кривцов, Ордець, Ісмаїлі - Степаненко, Малишев (Коваленко, 71) - Марлос, Тайсон, Бернард (Патрік, 83) - Бланко-Лещук (Феррейра, 66).

Олімпік: Махарадзе - Олійник, Гришко, Іллой-Аджеті, Немчанінов - Цимбалюк, Гошкодеря - Гемега (Федорів, 46), Поступаленко (Брікнер, 34), Шестаков - Матяж (Хомутов, 88).

Попередження: Бернард, Марлос - Поступаленко, Матяж, Федорів.