Спаллетті: Наполі був гостріший

04 березня 2017, 20:59 | Футбол

Головний тренер Роми Лучано Спаллетті поділився своїми думками після поразки своєї команди в матчі проти Наполі (1: 2).

Сьогодні Наполі перервав безпрограшну серію Роми в домашніх матчах чемпіонату Італії. Римляни не програвала в рідних стінах у матчах Серії А з листопада 2015 року, що є клубним рекордом.

"Наполі був набагато краще нас в першій половині зустрічі, вони дуже швидко переміщали м'яч по полю, а ми погано пересувалися по полю.

Нам доводилося дуже потрудитися для того, щоб забрати м'яч ", - наводить слова наставника Mediaset Premium.

"Ми поліпшили свою гру в другому таймі, і відразу почалася зовсім інша гра" "Я не думаю, що варто говорити про втому, так як це зробить ситуацію тільки гірше. Ви, журналісти, можете говорити про це, але мене в це не залучайте ", - додав Спаллетті.

Після 27 зіграних ігор у чемпіонаті Рома має в своєму активі 59 пунктів і посідає другу сходинку турнірної таблиці.