Реал без Роналду розгромив Ейбар

04 березня 2017, 20:58 | Футбол

Мадридський Реал здобув впевнену перемогу у виїзному матчі 25-го туру проти Ейбар (1: 4).

В останній місяць мадридський Реал провів гнітючі матчі як по грі, так і по результату. Від великого відриву в таблиці не залишилося вже й сліду, що змушує тренерський штаб йти на кардинальні кроки.

На матч з Ейбар Зідан випустив напівосновним склад з Хамеса і Асенсио в старті. У той же час, в заявці не було ні Кріштіану Роналду, ні Альваро Мората.

Початок матчу видався спокійним і без моментів. Але перший же атаку Реал втілив у забитий гол. На 14-ій хвилині Карім Бензема виявився першим після прострілу Асенсио і вколотив м'яч.

Наступний гол Реал забив через 10 хвилин. На цей раз Хамес Родрігес подав зі штрафного, а Бензема знову опинився в потрібному місці і підставив ногу.

На 30-ій хвилині Бензема асистував Хамес Родрігес, який в дотик замкнув простріл француза. Ось такі прості і нехитрі комбінації привели до того, що за півгодини Реал вирішив питання про перемогу в цьому матчі. До кінця першого тайму мадридці ще мали пару моментів, але голкіпер Ейбар кілька разів виручив.

Логічно було припустити, що в другому таймі Реал вже не буде рватися вперед. Так воно і виявилося. Мадридці віддали ініціативу супернику, який не дивлячись ні на що прагнув забити хоч один гол.

В ході однієї з контратак гол на добиванні забив Асенсио, який сам асистував Хамеса, але той влучив у штангу. Ну а Ейбар домігся свого трохи пізніше. Подача з флангу закінчилася голом Пеньі. Реал знову не втримав ворота на замку, але вперше за довгий час здобув легку перемогу.

Досить важливий успіх в контексті форми мадридського клубу.

Ейбар - Реал Мадрид 1: 4 Голи: Пенья, 72 - Бензема, 14, 25, Хамес, 29, Асенсио, 60 Ейбар: Йоель - Капа, Раміс, дос Сантос, Місяць (Арбіль, 55) - Ескаланте, Гарсія, Леон ( Інуі, 87), Гонсалес (Рівера, 63), Пенья - Енріч Реал: Навас - Данило, Пепе, Рамос, Начо - Хамес (Іско, 75), Каземіро, Модріч (Ковачич, 71) - Васкес, Бензема (Маріано, 67 ), Асенсио Попередження: Ескаланте - Фернандес, Каземіро.