Дніпро - Олімпік. Напередодні.

22 вересня 2014, 11:22 | Футбол

Понеділок, Дніпропетровськ, стадіон Дніпро-Арена, 21:00, арбітр Юрій Вакс (Сімферополь).

Пряма трансляція на 2+2.

Багато команди в цьому чемпіонаті вже поплатилися за недооцінку Олімпіка, який виявився цілком боєздатним колективом з умінням набирати очки проти більш сильних супротивників. Дніпро навряд чи зараз дозволить собі щось подібне, особливо з урахуванням можливості команди Мирона Маркевича вийти на проміжне перше місце в таблиці.

Груповий турнір Ліги Європи Дніпро почав з поразки від " Інтера", хоча розраховувати на більше, якщо б не вилучення в середині другого тайму капітана команди Ротаня. Втім, то прикра поразка не повинно боляче вдарити по команді напередодні поєдинку з Олімпіком.

Мирон Маркевич напевно підготував кілька змін у порівнянні з матчем проти Інтера. І справа навіть не стільки в невдоволенні грі командою, скільки просто в тактичних моментах. Тоді Дніпро грав фактично в три центральних хавбека, хоча зазвичай поряд з Ротанем грає або Канкава, або Кравченко. Сьогодні на поле вийде один з них. Також на вістрі атаки Зозулю може замінити Калініч, адже хорват на старті сезону виглядає більш переважно.

Можуть вони обидва вийти з перших хвилин, адже у Дніпра є деякі труднощі у складі, спричинені ушкодженнями Селезньова і Шахов. Перший взагалі не грав проти " Інтера", а другий після свого виходу на заміну провів лише шість хвилин і був замінений назад. Можливо, на позиції центрального атакуючого півзахисника зіграє хтось із флангових гравців Коноплянка або Бруну Гама.

Олімпік виграв два останні поєдинки і вийшов на четверте місце перед цим туром. Так що виходячи з турнірного становища поєдинок у Дніпропетровську може вважатися центральним у турі. Команда Романа Санжара цілком здатна і сьогодні дати бій сильнішому супротивникові.

Склад у донеччан в останніх турах стабільний, змінюється лише злегка. У порівнянні з матчем проти Металурга в минулому турі сьогодні взагалі не може бути змін. Травми раніше не дозволять зіграти представникам основи Лебедю і Лисенко, але минулий тур показав, що і без них зіграна команда Санжара може домагатися успіху.

Дніпро (орієнтовний склад): Бойко - Федецький, Мазух, Дуглас, Стрініч - Кравченко, Ротань - Лучкевич, Бруну Гама, Коноплянка - Калініч Олімпік (орієнтовний склад): Литовка - Тищенко, Гришко, Дитятьєв, Іванов - Огиря - Драченко, Шериф, Дорошенко, Єременко - Ситник Травмовані: Шахов, Селезньов, Матеус, Мандзюк - Лисенко, Лебідь Дискваліфіковані: немає Історія протистояння В прем'єр-лізі раніше не зустрічалися.

Цікаві факти Клубна рекордна в чемпіонатах домашня гольова серія Дніпра триває 38 ігор - 84 м'ячі.

Поточна загальна гольова в чемпіонаті серія Дніпра триває 11 ігор - 25 м'ячів.

Поточна безпрограшна в чемпіонатах серія Дніпра триває 8 матчів: +7=1-0 21:5.

Безнічийна серія Олімпіка триває 3 матчі: +2=0-1 4:7 Дебютант прем'єр-ліги Олімпік якщо програє, то з великим рахунком і без забитих голів: м'ячі 0:9.

Баланс 5 ігор Дніпра при суддівство Юрія Вакса: +3=1-1 8:5.

Матч за участю Олімпіка стане для Юрія Вакса дебютним у чемпіонатах.