Україна здобула дві медалі на Євро з парагреблі на байдарках та каное

19 серпня 2022, 23:32 | Спорт

Українські параґребці здобули перші нагороди на чемпіонаті Європи-2022, який триває в рамках мультиспортивного Євро.

За медалі змагалися три представники України у фіналах з ва'я на дистанції 200 м.

У першому ж старті Україна виграла свою першу медаль у парагреску.

Наталія Лагутенко посіла третє місце серед класу VL3 (гребці з обмеженими фізичними можливостями, які добре використовують ноги, тулуб та руки для веслування) Ще один українець Владислав Єпіфанов завоював "

Також сьогодні Україну представляв Андрій Кривчун. Він посів четверте місце у класі VL2 (гребці, у яких функціонує тулуб та руки, але обмежені у використанні своїх ніг).

Загалом на рахунку українських параґребців вже 11 медалей мультиспортивного чемпіонату Європи.

Нагадаємо, що українська каноїстка Людмила Лузан здобула "