Український легкоатлет, який вирвався з окупації на Херсонщині, виграв медаль чемпіонату Європи

19 серпня 2022, 12:01 | Спорт
фото з Зеркало недели

Український легкоатлет Андрій Проценко завоював бронзову медаль у стрибках у висоту на Мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022, що проходить у Мюнхені.

Українець з першої спроби підкорив висоту 2. 27 м. Аналогічний результат показав срібний призер Тобіас Потьє, але німець витратив менше спроб підкорити планку на висоті 2. 23 м. Золото виграв італієць Джанмарко Тамбері з результатом 2. 30 м.

Зазначимо, що це перша медаль для збірної України з легкої атлетики на поточному турнірі..

Проценко є одним із найкращих українських легкоатлетів. Андрій завойовував бронзу чемпіонату світу та срібло чемпіонату Європи.

Також на рахунку українця перемоги на різних змаганнях та на етапах Діамантової ліги.

Проценко є уродженцем Херсонщини, а початок повномасштабного вторгнення РФ зустрів в окупації.

Проценко спочатку був у Херсоні, а потім поїхав до населеного пункту на Херсонщині, де провів 40 днів. Спортсмену все ж таки вдалося виїхати з окупованих територій разом з дружиною та двома дітьми.

[see_also ids\u003d"

Раніше повідомлялося, що українські легкоатлетки виграли чотири медалі на етапі Діамантової ліги..