Романчук із національним рекордом приніс Україні перше "

17 серпня 2022, 10:59 | Спорт

Зазначимо, що перед цим українець сенсаційно опинився поза п'єдесталом на дистанції 800 метрів, посівши четверте місце.. Тож заплив на 1,5 км мав для Романчука величезне значення..

Українець першу третину дистанції тримався другим за італійцем Грегоріо Пальтріньєрі. Надалі Михайло вийшов уперед, а нарешті збільшив перевагу над суперником.. Романчук випередив "

Цікаво, що у фінал на 1 500 метрів Романчук кваліфікувався з найкращим часом, який лише підтвердив у вирішальному запливі.. До змагань український плавець підходив у статусі чинного чемпіона Європи, який успішно захистив. Романчук подолав дистанцію з часом 14:36:10.

Призери запливу на 1500 метрів:.

Михайло Романчук (Україна) – 14.36. 10 Грегоріо Палтріньєрі (Італія) – 14:39. 79 Дам'єн Джолі (Франція) – 14:50. 86 Додамо, що такий переможний результат дозволив Романчуку побити власний національний рекорд.

Загалом це перша медаль України з плавання на ЧЄ-2022 з водних видів спорту в столиці Італії..

Попереду Михайла ще кваліфікаційний заплив на 400 метрів вільним стилем, що відбудеться 17 серпня. Якщо українцеві вдасться відібратися, то 18 серпня битиметься за нагороди у фіналі.. Загалом для української команди це одинадцята нагорода на турнірі. Дві медалі здобули стрибуни у воду, вісім нагород Україна здобула в артистичному плаванні.

Чемпіонат Європи з водних видів спорту триватиме до 21 серпня.