Бійка тренерів та Кейн-рятівник: "

15 серпня 2022, 05:03 | Спорт

"

Рахунок матчу на 19-й хвилині відкрив літній новачок "

На початку другого тайму гостям вдалося відігратися – відзначився П'єр-Еміль Хейбьєрг.

Цей гол викликав бурхливу реакцію Томаса Тухеля, адже, на його думку, його було забито з порушенням правил. Перед голом Родріго Бентанкур збив Кая Хаверца, не зігравши по м'ячу. Також був натяк на офсайд у Рішарлісон при ударі. Арбітр взяття воріт зарахував, незважаючи на суперечки. Ці події викликали бурхливу реакцію Томаса Тухеля.

Кормчий " Арбірт вручив обом по "

На 77-й хвилині Ріс Джеймс знову вивів " Однак у компенсований час Гаррі Кейн врятував свою команду.. Англійський форвард замкнув подачу з кутового від Івана Перишича та приніс нічию своїй команді - 2:2.

Вже після фінального свистка між Конте та Тухелем знову спалахнула сутичка, після чого обидва наставники були вилучені та пропустять наступний матч своїх команд.

У наступному турі команда Томаса Тухеля 21 серпня на виїзді зіграє проти " \? раніше приймуть \;