Два "

31 липня 2022, 23:47 | Спорт

Так, у четвертий день змагань "

Ольга Машаненкова здобула " У дзюдо українець Станіслав Корчемлюк виграв змагання у ваговій категорії до 81 кг..

Дві " У плаванні треті місця посіли Денис Мялковський (200 м на спині) та Микита Кудінов (50 м в/с). Представники України у спортивній гімнастиці Радомир Стельмах та Ганна Лащевська зійшли на третє місце п'єдесталу у змаганнях змішаних пар.

Зазначимо, що до цього два дні поспіль українська команда вигравала по " Першу " 16-річний українець став найкращим в особистому багатоборстві. Іншу нагороду – " 17-річний українець піднявся на п'єдестал у ваговій категорії до 60 кг. Після цього " 15-річний спортсмен тріумфував у фіналі на дистанції 200 м батерфляєм.

У дзюдо 18-річний Іван Казіміров завоював "

У ЄЮОФ-2022 беруть участь 3600 атлетів з 48 країн Європи. Флагоносцями збірної України на церемонії відкриття були Ганна Загоровська (плавання) та Олексій Болдирєв (дзюдо).

Україну на змаганнях представляють 46 спортсменів, які виступають у 6 із 10 видів спорту (бадмінтон, велоспорт, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивна гімнастика).

Додамо, що наразі збірна України має у своєму активі дев'ять нагород - 4 " Це дозволяє "