Український легкоатлет із найкращим результатом сезону тріумфував у стрибках у висоту на турнірі у Бельгії

30 червня 2022, 15:59 | Спорт

Зазначимо, що на змаганнях серед чоловіків брали участь одразу троє українців: власне віце-чемпіон світу у приміщенні 2014 року Проценко, дворазовий срібний призер чемпіонатів Європи серед молоді та юніорів Олег Дорощук, а також призер міжнародних турнірів Вадим Кравчук.

Проценко продемонстрував найвищий результат серед восьми учасників, з третьої спроби підкоривши позначку 2. 26 м. Стрибок йшов і на 2. 3 м, але не зміг подолати цю планку. 26 м – найкращий показник українця цього сезону. Востаннє він стрибав так високо на відкритому повітрі у вересні 2021 року.

До цього його топ-результатом були 2. 24 м на етапі Діамантової ліги у Римі.

"

Друге місце посів інший українець Олег Дорощук, який стрибнув на 2. 23 м з першої спроби. Ідентичний результат показали ще два спортсмени: бельгієць Томас Кармой та нідерландець Доуве Амельс, однак, українець обійшов їх за рахунок меншої кількості підходів на попередніх планках. Що стосується Кравчука, то він із результатом у 2. 15 м завершив змагання сьомим.

Додамо, що " Вона стала третьою у стрибках у довжину з результатом 6. 18 м. Найкращий стрибок їй вдався у третій спробі.