Збірна України з футболу пробилася у фінал Дефлімпіади

13 травня 2022, 00:31 | Спорт

Півфінальний поєдинок завершився перемогою "

Рахунок матчу відкрив на 36-й хвилині Богдан Мішенко, а за кілька хвилин до кінця матчу Нії Абдоуліє подвоїв перевагу української команди..

Дорогою до півфіналу українці посіли перше місце у групі, а у чвертьфіналі мінімально обіграли італійців (2:1).

Завдяки перемозі над суперниками з Туреччини збірна України пробилася до фіналу Дефлімпіади, який відбудеться вже 15 травня.. Суперником українців стане переможець матчу Франція – Німеччина.

У 2009 році наша збірна вже ставала чемпіоном Дефлімпіади, також команда здобула срібні медалі у 2013 та 2017 році..

Нагадаємо, що збірна України продовжує вражати своїми успіхами на Дефлімпіаді-2021.. У скарбничці "