Чотири голи за 20 хвилин: "

22 січня 2022, 12:25 | Спорт

Київське " На зборах в Іспанії "

Першу половину зустрічі команди завершили без голів. А у другому таймі чемпіон України чотири рази вразив ворота суперника, причому зробив це протягом 20 хвилин.

На 66-й хвилині рахунок у поєдинку відкрив Віктор Циганков, який замкнув простріл від Віталія Буяльського.

За десять хвилин Карлос Де Пена подвоїв перевагу киян після передачі з флангу від Олександра Тимчика.

Моментально "

А остаточний рахунок на 87-й хвилині встановив Віталій Буяльський, розстрілявши порожні ворота.. Асистував йому Владислав Кулач.

Наступний контрольний поєдинок команда Луческу проведе 22 січня. Суперником киян буде " Початок гри - о 18:00 за київським часом.

"

У першому матчі УПЛ після зимової паузи чинні чемпіони України 26 лютого у Києві приймуть "