Просто вибух мозку: арбітр матчу Кубка Африки люто "

13 січня 2022, 02:26 | Спорт

Замбійський рефері Джанні Сіказве став головною дійовою особою матчу першого туру групового етапу Кубка африканських націй між Тунісом та Малі (0:1).

Спочатку 42-річний арбітр, якому в кар'єрі довелося судити навіть ігри Чемпіонату світу, вирішив закінчити поєдинок на 86-й хвилині та дав фінальний свисток.. Після протестів тунісців Сіказве відновив гру та остаточно сигналізував про завершення зустрічі на позначці 89 хвилин 45 секунд.

Причому в другому таймі команди зробили 9 замін, а суддя тричі ходив дивитися відеоповтори (VAR), призначив два пенальті та вилучив футболіста збірної Малі.. Після фінального свистка гравці та тренерський штаб Тунісу обурилися діями Сіказве та накинулися на нього та його помічників - рятувати суддів довелося охоронцям.

На цьому історія не закінчилася. Через 20 хвилин після кінця гри представники Конфедерації африканського футболу перервали прес-конференцію головного тренера команди Малі Мохамеда Магассуби та оголосили про те, що матч буде відновлено з метою дограти три хвилини..

Зустріч мала відновитися через 40 хвилин після свистка, проте футболісти Тунісу, на відміну від суперників, на поле не вийшли. Судді та команда Малі зачекали на необхідний час, і фінальний свисток було дано втретє..