Підвела стрілянина: Україна фінішувала восьмою у біатлонній Різдвяній гонці-2021

28 грудня 2021, 23:29 | Спорт
фото з ТСН.ua

У вівторок, 28 грудня, у німецькому Рупольдингу відбулися традиційні Різдвяні перегони з біатлону. Як і минулого року, через карантинні обмеження змагання було перенесено з Гельзенкірхена..

Україну в гонці представили Юлія Джима та Дмитро Підручний. Наша команда фінішувала восьмою із десяти пар учасників.

Зазначимо, що Різдвяна гонка складалася з двох частин змішаної естафети - мас-старту та переслідування.. У мас-старті український дует зробив 7 неточних пострілів і фінішував на другому місці, поступившись лише німецькому тандему Яніна Хеттіх / Ерік Лессер.

Однак у персьюті, за підсумками якого і визначаються переможці та призери Різдвяних перегонів, українці виступили вже не настільки успішно.. "

Перемогу у Різдвяній гонці здобула австрійська пара Ліза Тереза \u200b\u200bХаузер / Фелікс Ляйтнер. Другими стали Євгенія Буртасова та Матвій Єлісєєв із Росії, а замкнув топ-3 чеський дует Маркета Давидова / Михал Крчмаж.

Результати Різдвяної гонки-2021 1. Австрія (Ліза Тереза \u200b\u200bХаузер/Фелікс Ляйтнер, 7+2) 32:15. 5 2. Росія (Євгенія Буртасова / Матвій Єлісєєв, 5+3) +56. 8 3. Чехія (Маркета Давидова / Міхал Крчмаж, 8+5) +59. 7 4. Німеччина-2 (Яніна Хеттіх / Ерік Лессер, 0+8) +1:19. 2 5. Швейцарія (Олена Хеккі / Йоша Буркгальтер, 7+6) +1:19. 2 6. Фінляндія (Марі Едер/Терро Сеппала, 7) +1:32. 7 7. Італія (Доротея Вірер/Лукас Хофер, 6+6) +1:58. 7 8. Україна (Юлія Джима / Дмитро Підручний, 7+13) +2:27. 0 9. Канада (Емма Ландер / Скотт Гоу, 9+8) +2:32. 3 10. Німеччина-1 (Ванесса Хінц / Бенедикт Долль, 7+8) +2:40.

3 ЯК УКРАЇНА ВИСТУПЛА У РІЗДВЯНИХ ГОНКАХ Цього року Україна в 14-й раз брала участь у " За весь час наша команда двічі перемагала - в 2008 та 2014 роках. На п'єдестал пошани " Зокрема, і в 2019 році, коли Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний завоювали срібні нагороди.

Минулого року Україну у Різдвяних перегонах представляли Віта Семеренко та Дмитро Підручний. Наша команда фінішувала дев'ятою із десяти пар учасників.

МЕДАЛІ УКРАЇНИ НА РІЗДВЯНИХ ГОНКАХ 2008 - Хвостенко / Дериземля ("