Прокляття чвертьфіналу: Світоліна вилетіла з турніру в Римі, програвши 19-річній полячці

15 травня 2021, 16:43 | Спорт

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№6 WTA) не змогла пробитися в півфінал престижного турніру WTA 1000 в Римі.

У поєдинку четвертого кола уродженка Одеси програла в двох сетах 19-річної польки ярмі Свентек (№15 WTA), яка в минулому році виграла Roland Garros Матч тривав 1 годину 38 хвилин і завершився поразкою українки з рахунком 2: 6, 5: 7.

Цікаво, що Еліна вийшла в чвертьфінал турніру в Римі вдруге поспіль. У минулому році вона припинила боротьбу також на цій стадії. У 2017 і 2018 роках Світоліна ставала переможницею змагань у столиці Італії.

У півфіналі, який відбудеться вже сьогодні, Свентек побореться з американкою Корі Гауфф (№35 WTA).

Як писав ТСН Проспорт, в попередньому раунді Світоліна обіграла іспанку Гарбінє Мугуруса.