Україна встановила відразу кілька антирекордів в матчі проти Франції

08 жовтня 2020, 09:48 | Спорт
фото з УРА-Информ

Ще в першому тайм в ворота Георгія Бущана, єдиного воротаря, який залишився в розташуванні Андрія Шевченка влетіло чотири м'ячі. Після перерви було зроблено кілька замін і Україна заграла дуже цікаво, а Циганков навіть відквитав один гол. Далі українці мали ще пару непоганих моментів забити другий гол, проте реалізація підвела. Франція знову перехопила ініціативу і забила ще три голи. У підсумку поразка з рахунком 1: 7.

Про це пише УРА-Інформ.

Ця поразка стала найбільшим для збірної України у своїй історії. Раніше українські футболісти програвали максимум з різницею в чотири голи, таких випадку було всього чотири.

Також сім пропущених голів - це також новий антирекорд для нашої збірної. Раніше максимум в одному матчі Україна пропускала чотири голи. Таке траплялося вісім разів.

Нагадаємо, що гру проти Франції пропустило відразу кілька основних футболістів нашої збірної з різних проблем.