Світоліна перемогла другу поспіль росіянку і вийшла в чвертьфінал турніру в Римі

19 вересня 2020, 01:07 | Спорт

Перша ракетка України Еліна Світоліна в 1/8 фіналу турніру WTA в Римі обіграла росіянку Світлану Кузнєцову і вийшла в наступну стадію.

Українська тенісистка розібралася з суперницею за два сети. Матч тривав 1 годину 56 хвилин і завершився перемогою Світоліной з рахунком 7: 6 (6), 6: 4. Відзначимо, що в попередньому раунді турніру в Римі Світоліна розібралася з іншою представницею Росії Анастасією Павлюченковою.

У чвертьфіналі Еліна зустрінеться з переможницею пари Полона Херцог (Словенія) - Маркета Вондроушова (Чехія).

Для Еліни це перший офіційний турнір після відновлення тенісного сезону. Вона ставала переможницею змагань у столиці Італії в 2017 і 2018 роках.

Раніше в чвертьфінал змагань у Римі не змогла пробитися друга ракетка України Даяна Ястремська - в 1/8 фіналу вона з боєм поступилася другій ракетці світу румунці Сімоне Халеп - 5: 7, 4: 6.