Португалія розібралася в гостях з Люксембургом і кваліфікувалася на Євро-2020

18 листопада 2019, 06:08 | Спорт

Збірна Португалії в рамках 10-го туру відбору до Чемпіонату Європи-2020 впевнено перемогла в гостях Люксембург з рахунком 2: 0.

Підопічні Фернанду Сантуша довгий час не могли розкрити захист суперника.

Що стосується господарів, то вони досить непогано виглядали в цій грі і навіть мали кілька можливостей для того, щоб пробити голкіпера "

Відзначитися португальцям вдалося лише на 39 хвилині - Бруну Фернандеш, отримавши розкішну передачу від Бернарду Сілви, точно пробив в ближній кут і відкрив таким чином рахунок на табло.

Крапку в дуелі поставив Кріштіану Роналду, який за чотири хвилини до кінця основного часу добив м'яч у порожні ворота.

Ця перемога дозволила португальцям з другої сходинки кваліфікуватися на континентальну першість. За десять матчів діючі чемпіони Європи набрали 17 балів і слідом за Україною отримали путівку на турнір.

Раніше збірна Португалії стала переможцем дебютного розіграшу Ліги Націй.