Збірні Франції та Туреччини синхронними перемогами завершили відбір до Євро-2020

18 листопада 2019, 02:43 | Спорт

У групі H завершився відбірковий цикл до Чемпіонату Європи-2020.

В рамках 10-го туру кваліфікації збірна Франції розібралася на виїзді з Албанією (2: 0).

Підопічні Дідьє Дешама забили обидва голи ще в першій половині протистояння. "

Подвоїв і встановив остаточний рахунок на табло все той же Грізманн. Він відзначився в сітці воріт господарів на 30 хвилині.

Франція набрала 25 очок і з першого місця кваліфікувалася на континентальну першість. Що стосується албанців, то вони залишилися з 13 балами на четвертій позиції.

В іншому протистоянні групи Туреччина з аналогічним рахунком (2: 0) здолала Андорру.

Турки протягом чотирьох хвилин вирішили долю цієї гри. На 17 і на 21 хвилинах (з пенальті) дублем за гостей відзначився Енес Унал.

Збірна Туреччини зайняла друге місце в секстеті, маючи в своєму активі 23 очки. Вони, як і французи, вже на Євро-2020. Андорра завершила відбір на п'ятій позиції з чотирма пунктами в активі.

У ще одному поєдинку групи H Ісландія мінімально здолала Молдову (2: 1). Для обох команд ця гра нічого не вирішувала. Вони обидві залишилися без континентальної першості.