"Реал" розібрався з "Ромою" і з першого місця вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

28 листопада 2018, 03:26 | Спорт

Мадридський "Реал" в рамках 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів здобув впевнену перемогу над італійською "Ромою" - 2: 0.

"Королівський клуб" відкрив рахунок на початку другого тайму - Гарет Бейл скористався помилкою Федеріко Фасіо і без проблем переграв на останньому рубежі Робіна Ольсена.

Не встигли римляни оговтатися, як "вершкові" на 59-й хвилині подвоїли перевагу на табло - Гарет Бейл подав на дальню штангу, Карім Бензема скинув на Лукаса Васкеса, а іспанцеві залишалося не промахнутися з кількох метрів - 2: 0.

Завдяки перемозі "Реал" за тур до кінця з першого місця вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів. В активі команди Сантьяго Соларі зараз 12 очок.

Що стосується "Роми", то італійський клуб з 9 балами зайняв другий рядок в групі G.

Нагадаємо, в іншому матчі цього квартету російський ЦСКА поступився чеській "Вікторії Пльзень".