"Динамо" перемогло "Андерлехт" і вийшло в наступний раунд Юнацької Ліги чемпіонів

27 листопада 2018, 21:44 | Спорт

Київське "Динамо" обіграло бельгійський "Андерлехт" у другому матчі 2 раунду Ліги УЄФА, яку ще називають юнацької Лігою чемпіонів - 2: 1.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, команди приберегли голи на другу половину зустрічі.

Бельгійці відкрили рахунок на 51-й хвилині зусиллями Антуана Коласса.

Втім, вже на 65-й хвилині кияни відновили паритет - Георгій Ціташвілі майстерно виконав штрафний удар.

А під завісу поєдинку столичний клуб заробив право на пенальті, захисник "Андерлехта" зіграв рукою в своєму штрафному майданчику. Виконати вирок підійшов Сергій Булеца і не схибив з 11-метрової позначки.

Таким чином, "динамівці" за сумою двох матчів пробилися в наступний раунд Юнацької Ліги чемпіонів, адже в першому поєдинку в Бельгії команди зіграли внічию 1: 1.