"Арсенал" перед грою з "Ворсклою" здобув непросту перемогу в чемпіонаті

25 листопада 2018, 20:09 | Спорт

"Арсенал" в матчі 13-го туру англійської Прем'єр-ліги у важкому поєдинку здолав "Борнмут" - 2: 1.

"Пушкарі" відкрили рахунок на 30-й хвилині - Джефферсон Лерма в прекрасному стилі зрізав м'яч в свої ворота після прострілу Сеад Колашинаць.

У компенсований до першого тайму час "вишні" відігралися - Девід Брукс вивів Джошуа Кінга на ударну позицію, а норвежець прицільним ударом у дальній кут засмутив Бернда Лено.

Після перерви "каноніри" продовжили атакувати і домоглися мети на 67-й хвилині - П'єр-Емерік Обамеянг в своєму стилі випередив захисника і з пари метрів замкнув простріл у виконанні Сеад Колашинаць.

На 85-й хвилині Лерма міг перетворитися з антигероя "вишень" в героя, але його удар прийняв на себе каркас воріт.

А за кілька хвилин до кінця матчу Лено перевів м'яч на кутовий після невдалої зрізки від Сократіса і зберіг перемогу для команди Унаї Емері.

Завдяки цій перемозі "Арсенал" набрав 27 очок і займає п'ятий рядок в турнірній таблиці АПЛ. "Каноніри" лише на 1 бал відстають від "Челсі", який знаходиться в зоні Ліги чемпіонів.

Що стосується "Борнмута", то команда з 20 пунктами розташувалася восьмий.

Наступний свій поєдинок "Арсенал" проведе в Лізі Європи. У четвер, 29 листопада, лондонцям буде протистояти полтавська "Ворскла", початок зустрічі о 19:55.