Збірна України розбила Болгарію і ще на крок наблизилася до виходу на Євробаскет-2019

18 листопада 2018, 12:09 | Спорт
фото з ТСН.ua

Жіноча збірна України з баскетболу на виїзді здобула впевнену перемогу проти Болгарії в матчі відбіркового етапу на Євробаскет-2019.

Ключовим моментом стала третя чверть, яку українські баскетболістки виграли з різницею в 19 очок. Здобувши перемогу в трьох чвертях, "синьо-жовті" в результаті здолали свого суперника з рахунком 86:60 (15:21, 15:19 5:24, 25:22).

Найрезультативнішою у складі гостей була Аліна Ягупова. Лідер збірної України набрала 32 очка, зробила 6 передач і 5 підбирань.

Свій наступний поєдинок у кваліфікації українська команда проведе 21 листопада проти лідера - збірної Іспанії. Ця гра стане завершальною для "синьо-жовтих" у відборі на континентальну першість.

Після п'яти турів у активі підопічних Горана Бошковича 9 балів і друга позиція в групі. Цікавим є той факт, що до фінальної частини Євробаскету виходять 8 переможців груп, а також 6 кращих команд, які займуть 2 місця.

Євробаскет-2019 пройде з 27 червня по 7 липня.