Португалія виграла групу Ліги націй і в 2019-м прийме перший фінал турніру

18 листопада 2018, 11:56 | Спорт
фото з glavnoe.ua

Напередодні в Мілані Португалія зіграла внічию 0-0 з італійцями. Цього очка їм вистачило для виходу у фінальну частину турніру.

Господарі володіли ініціативою в першому таймі, але зламати оборону португальців не змогли - Лоренцо Інсіньє і Чіро Іммобіле упустили свої моменти. Португальці додали по ходу матчу, і Вільям Карвалью міг принести гостям перемогу на останніх хвилинах, але "Скудра Адзурру" врятував відмінний сейв Джанлуїджі Доннарумма.

УЄФА оголосив про те, що Португалія стане господаркою першого Фіналу чотирьох Ліги націй. Міні-турнір пройде в червні 2019 року.

Офіційно європейський союз закріпить це призначення на зборах Виконавчого комітету організації, яке відбудеться 3 грудня в Дубліні.

В цей же день чиновники проведуть жеребкування фінального чемпіонату.

? # NationsLeague https: // t. co / DgY3en4Xtc - UEFA Nations League (@UEFAEURO) November 17, 2018 з правилами Ліги націй вирішальні матчі повинні проходити в двох стадіонах місткістю не менше 30 тисяч глядачів і розташованих не більше ніж в 150 кілометрах один від одного. Португальська федерація футболу заявила стадіони «Ештадіу де Драгау» в Порту і «Ештадіу Афонсо Енрікеша» в Гімараєші.