Ліга націй. Туреччина поступилася Швеції перед контрольним матчем з Україною

17 листопада 2018, 23:23 | Спорт

Збірна Туреччини в рамках 5-го туру Ліги націй програла Швеції з рахунком 0: 1.

Підопічні Мірчі Луческу швидше почали гру і мали кілька можливостей, щоб відзначитися ще в першому таймі. Прекрасний шанс забити втратив Хакан Чалханоглу, який з 7-ми метрів не зміг переграти воротаря шведів Робіна Ольсена перед перервою.

У другій половині зустрічі скандинави вирівняли гру і змогли вирвати бажану перемогу - капітан команди Андреас Гранквіст реалізував пенальті на 72-й хвилині протистояння.

Перегравши Туреччину, шведи зберегли шанси на підвищення в елітний дивізіон Ліги націй. В активі команди зараз 4 очка і перемога в заключному поєдинку над Росією (20 листопада) дозволить їй виграти групу і вийти в Лігу А.

Що стосується Туреччини, то вона завершила груповий етап на останній сходинці і вилетіла в Лігу С, набравши лише 3 очки.

Нагадаємо, саме з командою Луческу збірна України проведе свій останній матч у 2018 році. Товариська зустріч відбудеться в Антальї у вівторок, 20 листопада. Початок поєдинку о 19:30.