Збірна України вдесятьох упустила перемогу над Грузією в "товарняку"

16 листопада 2018, 21:24 | Спорт

Молодіжна збірна України (U-21) зіграла в результативну нічию з Грузією в товариському матчі - 3: 3.

Українці жваво розпочали поєдинок і вже на 7-й хвилині форвард "Динамо" Назарій Русин вивів свою команду вперед.

На 35-й хвилині грузини відігралися, але гол в роздягальню у виконанні Богдана Леднева дозволив "синьо-жовтим" піти на відпочинок в ролі переможців.

У другому таймі Вадим Янчак, здавалося, гарантував нашим хлопцям перемогу, забивши третій м'яч. Однак, футболіста "Львова" видалили з поля на 71-й хвилині і підопічні Головка залишилися вдесятьох.

На жаль, до фінального свистка українці пропустили двічі і змушені були задовольнятися нічиєю в цьому матчі.