Німеччина завдяки фантастичному першого тайму розгромила Росію

16 листопада 2018, 07:19 | Спорт

Збірна Німеччини в товариському матчі розбила в рідних стінах Росію з рахунком 3: 0.

Всі основні події в цій зустрічі відбулися в першій половині. "Бундестім" почали розгром суперника вже на восьмій хвилині протистояння. Лерой Сані з меж штрафного вдало замкнув передачу від Сержа Гнабрі.

Господарі подвоїли свою перевагу на 26 хвилині. Захисник Ніклас Зюле після пасу головою у виконанні іншого оборонця Антоніо Рюдигера вдруге відправив м'яч у сітку воріт голкіпера російської команди.

На 40 хвилині німці довели рахунок до непристойного, постарався все той же Гнабрі. Півзахисник мюнхенської "Баварії" завдав точного удару з-за меж штрафного, встановивши таким чином остаточний рахунок на табло.

Розбивши Росію, Німеччина провела легку розминку перед вирішальним матчем Ліги націй проти Нідерландів, який відбудеться 19 листопада о 21:45 за київським часом.

Нагадаємо, що в даний час саме німці займають останню сходинку в групі цього турніру, маючи в своєму активі лише один бал. Для того, щоб не опуститися до другого дивізіону, команді Йоахіма Льова обов'язково потрібно перемагати голландців і сподіватися на те, щоб вони не зуміли в заключному поєдинку здолати чинних чемпіонів світу - збірну Франції.

Що стосується Росії, то на них 20 листопада також очікує заключна гра Ліги В. Суперником росіян буде Швеція. Для того, щоб утримати першу позицію, російській команді вистачить навіть нічиєї.