"Барселона" в мегарезультатівном поєдинку зазнала поразки від "Бетіса"

11 листопада 2018, 22:08 | Спорт

"Барселона" в рамках 12-го туру Чемпіонату Іспанії в драматичному матчі поступилася "Бетісу" - 3: 4.

"Зелено-білі" повели в рахунку на 20-й хвилині - Хуніор Фірпо прорвався по флангу і пробив повз Марка-Андре тер Штегена.

На 34-й хвилині Хоакін несподівано подвоїв перевагу "Бетіса", замкнувши простріл з правого флангу від Крістіана Тельо.

У другому таймі Ліонель Мессі, який вперше вийшов на поле після травми, скоротив відставання "синьо-гранатових" - аргентинець реалізував пенальті на 67-й хвилині. І це був тільки початок драми.

На 71-й хвилині воротар "Барселони" в простій ситуації не спіймав м'яч в руки після удару Ло Чельсо, пропустивши третій гол в матчі. Втім, на 79-й Артуро Відаль відквитав один м'яч, подарувавши підопічним Вальверде надію на порятунок.

Вже через 3 хвилини Іван Ракітіч підвів свою команду - ховати отримав другу жовту картку і відправився відпочивати в роздягальню.

Цим скористалися Каналес, який забив четвертий м'яч "Бетіса" в грі.

У компенсований до другого тайму час "синьо-гранатові" проявили незламність духу, забивши в меншості - Мессі оформив дубль. Цікаво, що арбітр відразу скасував гол аргентинця, але після перегляду відеоповтору таки зарахував м'яч.

Незважаючи на поразку, "Барса" з 24 очками продовжує очолювати турнірну таблицю Приклади. "Бетіс" завдяки яскравій перемозі набрав 16 пунктів і піднявся на дванадцяту позицію.