"Олександрія" розгромила "Арсенал" і обійшла "Динамо" в турнірній таблиці

11 листопада 2018, 00:26 | Спорт

"Олександрія" в рамках 15-го туру української Прем'єр-ліги здобула переконливу перемогу над київським "Арсеналом" - 3: 0.

Підопічні Володимира Шарана повели в рахунку на 33-й хвилині - Дмитро шастати на дальній штанзі замкнув навіс у виконанні Василя Грицука.

Після перерви команда В'ячеслава Грозного мала прекрасні можливості, щоб відігратися. На 55-й хвилині Юрій Паньків встиг зреагувати на небезпечний удар Леоніда Акулініна головою.

А вже через 5 хвилин воротар гостей намертво забрав м'яч після удару того ж Акулініна з пенальті.

Втрачені моменти завдали серйозний психологічний удар киянам і команда Шарана добила суперника в кінцівці поєдинку. Спочатку Артем Сітало виграв дуель один-на-один в голкіпера столичного клубу, а в компенсований до другого тайму час Кирило Ковалець зробив рахунок розгромним.

Завдяки перемозі "Олександрія" набрала 30 пунктів і піднялася на другу сходинку в УПЛ. "Арсенал" як і раніше замикає турнірну таблицю, маючи в активі 7 очок.