"Реал" розгромно переміг в Чехії в поєдинку Ліги чемпіонів

08 листопада 2018, 01:01 | Спорт

Мадридський "Реал" завдав нищівної поразки чеської "Вікторії Пльзень" в матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів - 5: 0.

"Вершкові" повели в рахунку на 20-й хвилині гри - Карім Бензема прибрав Радим Ржезник на замаху і легко обіграв Альоша Грушку.

А вже через 3 хвилини Каземіро подвоїв перевагу гостей - півзахисник ударом головою переправив м'яч у сітку воріт.

Ще до перерви "Королівський клуб" зумів забити двічі - спочатку Бензема оформив дубль, скориставшись знижкою у воротарський від Гарета Бейла.

А незабаром сам валіец розписався в воротах Грушки.

У другому таймі мадридці продовжили нещадне побиття суперника - Тоні Кроос на 67-й хвилині елегантно закинув ігровий снаряд за комірець воротарю після пасу від юного таланта "вершкових" Вінісіусом Жуніора.

Перемігши в Чехії, "Реал" набрав 9 очок і повернувся на вершину квартету G. "Вікторія" з одним балом замикає турнірну таблицю.

В іншому поєдинку цієї групи італійська "Рома" здолала російський ЦСКА з рахунком 2: 1.