"Ворскла" впевнено розібралася зі "Львовом" в історичному матчі УПЛ

04 листопада 2018, 21:05 | Спорт

"Ворскла" в рамках 14 туру чемпіонату України перемогла новачка внутрішньої першості "Львів" з рахунком 2: 0.

Команда Василя Сачко вирішила всі питання щодо переможця цієї дуелі ще в першій половині протистояння. Спочатку Павло Ребенок вивів "зелено-білих" вперед. Його гол був забитий на 19 хвилині. Цікаво, що для Дитину це протистояння стало 300 в рамках чемпіонату України.

На 39 хвилині "Ворскла" завдяки зусиллям новачка команди Нанджееба Якубу подвоїла свою перевагу на табло.

Відзначимо, що ця гра стала історичною в українському футболі, адже вперше поєдинок УПЛ довірили обслуговувати жіночої бригаді арбітрів.

Появою Катерини Монзуль вже важко когось здивувати, а ось те, що її помічниками були Марина Стрілецька і Олександра Ардашева стало певною несподіванкою. Більш того, четвертим рефері також було призначено жінку. Нею була Анастасія Романюк.

Таким чином, здобувши перемогу під супроводом жіночих очей, "Ворскла" набрала 24 очки і закріпилася на четвертій сходинці в турнірній таблиці. Що стосується "городян", то вони залишилися з 17 балами на 7 позиції.

Свій наступний поєдинок полтавчани проведуть 8 листопада, коли в рамках 4 туру групової стадії Ліги Європи прийматиме "Карабах" (Азербайджан).