"Барселона" завдяки фантастичній кінцівці вигризла перемогу в чемпіонаті

04 листопада 2018, 14:20 | Спорт
фото з ТСН.ua

"Барселона" в рамках 11 туру Ла Ліги здолала на виїзді "Райо Вальєкано" з рахунком 3: 2.

Вийшовши вперед на 11 хвилині завдяки зусиллям Луїса Суареса, команда Ернесто Вальверде після цього примудрилася двічі виймати м'яч з сітки своїх воріт.

Господарі відзначилися по голу в кожному з таймів - на 35 і 57 хвилинах зустрічі. Забитими м'ячами відзначилися Хосе Анхель Посо і Альваро Гарсія.

Коли здавалося, що "блаугранас" зазнають сенсаційної поразки, за справу взялися Усман Дембеле і все той же Суарес.

Спочатку юний форвард "Барселони" після передачі від Жерара Піке відновив паритет у матчі, а через кілька хвилин уругваєць приніс каталонцям перемогу. Ці голи були забиті на 87 і 90 хвилинах. Відзначимо, що Суарес оформив вже 8 і 9 м'ячі в поточному розіграші Приклади.

Таким чином, перегравши "Райо Вальєкано", "Барселона" набрала 24 бали і продовжила утримувати лідерство в чемпіонаті. Що стосується "бджіл", то вони залишилися з 6 очками на передостанній 19 позиції.