"Карпати" здолали "Олімпік" і впритул наблизилися до топ-6

03 листопада 2018, 23:58 | Спорт

Львівські "Карпати" в рамках 14 туру чемпіонату України перемогли на виїзді донецький "Олімпік" з рахунком 2: 1.

Гості відзначилися по голу в кожному з таймів. Спочатку Крістіан Понд вивів "зелено-білих" вперед. Форвард вдало замкнув передачу у виконанні Мар'яна Шведа. Це взяття воріт сталося вже на п'ятій хвилині зустрічі.

На 73 хвилині Швед виступив уже як бомбардир. Юний нападник "левів" з пенальті подвоїв перевагу своєї команди на табло. Єдине, на що спромоглися господарі, так це на гол від Євгена Пасіч, який був проведений вже під кінець матчу.

Обігравши донеччан, "Карпати" піднялися на 7 позицію в турнірній таблиці УПЛ. Зараз в їх активі 16 балів. Відставання від топ-6, яке дає право поборотися за потрапляння в єврокубки, становить лише одне очко. Що стосується "Олімпіка", то вони залишилися з 15 пунктами на 10 сходинці.

Відзначимо, що ця перемога стала для "Карпат" третьої поспіль. Раніше вони розбили в чемпіонаті "Чорноморець" (5: 0) і впоралися з "Черкащиною-Академією" в Кубку України.