Автогол і пенальті принесли "Реалу" важку перемогу над "Вальядолідом"

03 листопада 2018, 21:55 | Спорт

Мадридський "Реал" в рамках 11 туру чемпіонату Іспанії здолав на "Сантьяго Бернабеу" "Вальядолід" з рахунком 2: 0.

Забитими голами за Королівський клуб відзначилися Кіко (автогол, 83 хвилина) і Серхіо Рамос (88, з пенальті).

Таким чином, перегравши "Вальядолід", мадридці перервали тривалу серію без перемог в Прімері, яка до цієї зустрічі налічувала цілих п'ять матчів.

"Реал" після цієї перемоги набрав 17 очок і розташувався на 6 позиції в турнірній таблиці. Що стосується "Вальядоліда", то вони залишилися з 16 балами на 7 сходинці.

Нещодавно стало відомо, що Антоніо Конте відмовився очолювати чинного володаря Ліги чемпіонів.