"Челсі" за шість хвилин вибив "Ліверпуль" з Кубка англійської ліги

27 вересня 2018, 13:37 | Спорт

"Челсі" в рамках 1/16 фіналу Кубка англійської ліги переміг на виїзді "Ліверпуль" з рахунком 2: 1.

Всі основні події в цій грі розгорнулися вже в другій половині протистояння.

"Червоні" першими відкрили рахунок у матчі - Даніель Старрідж красивим ударом ножицями застав зненацька голкіпера гостей і вивів таким чином свою команду вперед. Цей гол стався на 58 хвилині.

Протягом 20 хвилині підопічні Юргена Клоппа були попереду, поки своє слово не сказав захисник "Челсі" - Емерсон.

Гравець лондонців точним ударом з меж штрафного відновив паритет у протистоянні.

Через шість хвилин "Челсі" вже був попереду - лідер гостей Еден Азар приніс перемогу своїй команді завдяки точному удару після пасу у виконанні Сезара Аспілікети.

Таким чином, "Челсі" здобув путівку в наступний етап змагань, а також завдав першої поразки "Ліверпулю" в нинішньому сезоні. Вже 29 вересня ці команди зустрінуться знову, щоб з'ясувати, хто з них сильніший в рамках тепер уже англійської Прем'єр-ліги.