Наступний суперник "Шахтаря" в Лізі чемпіонів за 19 хвилин знищив опонента в чемпіонаті

27 вересня 2018, 13:30 | Спорт
фото з ТСН.ua

Майбутній опонент донецького "Шахтаря" в Лізі чемпіонів французький "Ліон" продовжує переможну ходу.

В рамках 7 туру Ліги 1 "ткачі" розібралися на виїзді з "Діжон" з рахунком 3: 0.

Відзначимо, що всі три голи гості провели протягом 19 хвилин. Спочатку дубль у виконанні Мусса Дембеле (16,19) забезпечив "Ліону" комфортну перевагу, а гол Мартена Тер'є (35) остаточно поховав надії "Діжона" на загальний успіх в цьому протистоянні.

Цікаво, що обидві команди догравали цю зустріч удесятьох. Спочатку Лука Тусар на 67 хвилині залишив "Ліон" в меншості, а на 90 хвилині зрівняв склади гравець господарів - Енцо Луаодіс.

Незважаючи на це, "Ліон" втримав перемогу і піднявся на другу сходинку в турнірній таблиці. Зараз в їх активі 13 очок. Що стосується "Діжона", то вони залишилися з 10 балами на 8 позиції.

Нагадаємо, що гра "Ліон" - "Шахтар" відбудеться 2 жовтня о 22:00 за київським часом.