"Севілья" завдяки потужному першого тайму розгромила "Реал"

27 вересня 2018, 11:55 | Спорт

"Севілья" несподівано розбила "Реал" в рамках 6-го туру чемпіонату Іспанії - 3: 0.

Початок розгрому поклав Андре Сілва, який точно пробив повз Тібо Куртуа після передачі Хесуса Наваса на 17-й хвилині.

А вже через чотири хвилини португалець оформив дубль - він виявився першим на добиванні після удару Наваса і відправив м'яч у сітку воріт "вершкових".

Підопічні Хулена Хулен Лопетегі могли вже через кілька хвилин скоротити відставання в рахунку, але севільців врятувала стійка після прицільного удару Бейла з-за меж штрафного.

Андалусці довели справу до розгрому на 39-й хвилині - Віссам віссам бен єддер відгукнувся на навіс від Франко Васкеса і легко переграв голкіпера мадридців - 3: 0.

Відзначимо, що "вершкові" вперше за 15 років програли перший тайм з різницею в три м'ячі.

У другій половині зустрічі підопічні Пабло Мачина зосередилися на контратакуючої грі, дозволивши супернику багато володіти м'ячем, але "Реал" так і не зміг відквитати хоча б один гол.

Ця поразка стала першою для мадридців в чемпіонаті і завадило "Королівському клубу" випередити в турнірній таблиці "Барселону", у обох лідерів чемпіонату по 13 очок. "Севілья", в свою чергу, набрала 10 пунктів і піднялася на четверту сходинку.