"Барселона" зазнала сенсаційної поразки від "Леганесі", Лунін знову не потрапив в заявку

27 вересня 2018, 11:24 | Спорт

"Леганес", за який виступає український голкіпер Андрій Лунін, в рамках 6-го туру чемпіонату Іспанії несподівано переміг "Барселону" з рахунком 2: 1.

"Блаугранас" першими відкрили рахунок у матчі - Філіпа Коутіньйо на 12 хвилині після передачі у виконанні Ліонеля Мессі відправив м'яч точно за призначенням.

Уже в другій половині зустрічі господарі двічі відзначилися в сітці воріт каталонців.

Спочатку Набіль Ель-Жар на 52 хвилині після пасу від Хонатана Сільви відновив паритет у протистоянні, а вже майже в наступній атаці Оскар Арнаіс приніс "Леганесі" перемогу.

Що стосується Луніна, то він знову опинився поза заявкою своєї команди. Таким чином, дебют юного голкіпера збірної України знову відкладається.

Після цієї поразки "Барселона" залишилася з 13 балами на 1 сходинці. Що стосується "Леганесі", то вони набрали 4 очки і піднялися на 18 позицію в турнірній таблиці.

Відзначимо, що команда Ернесто Вальверде вже вдруге поспіль втрачає очки у внутрішній першості.