Мессі встановив рекорд Приклади, а "Барселона" вперше в сезоні втратила очки

24 вересня 2018, 13:18 | Спорт
фото з ТСН.ua

Нападник "Барселони" Ліонель Мессі встановив рекорд Примери за кількістю зіграних матчів серед легіонерів.

Поєдинок 5-го туру Ла Ліги проти "Жирони" став 423-м для Лео в Іспанії. Жоден легіонер Чемпіонату Іспанії не виходив на поле так часто.

Однак, відсвяткувати перемогою цей рекорд не вдалося, каталонське дербі на "Камп Ноу" завершився внічию 2: 2.

Мессі відзначився на 19-й хвилині. До перерви "Жирона" зрівняла рахунок завдяки точному удару Крістіана Стуані. На початку другого тайму Стуані оформив дубль.

Уникнути поразки "синьо-гранатовим" допоміг гол Жерара Піке.

Відзначимо, що з 35-ї хвилини господарі грали в меншості через вилучення захисника Клемана Лангле після перегляду суддею відеоповтору.

"Барселона" вперше втратила очки в поточному сезоні і зрівнялася за очками з "Реалом". У обох по 13 балів. "Жирона" займає 6-у сходинку.

Нагадаємо, саме матч "Барселони" з "Жирона" в рамках 21-го туру Прімери хочуть провести в Майамі. Федерація футболу Іспанії та ФІФА поки проти.