"Ворскла" на останній хвилині видряпала перемогу у "Зорі"

24 вересня 2018, 02:13 | Спорт

"Ворскла" в рамках 9-го туру української Прем'єр-ліги вирвала перемогу над "Зорею" - 2: 1.

Полтавчани повели в рахунку на 65-й хвилині матчу. Павло Ребенок на дальній штанзі замкнув подачу від Владислава Кулача.

Однак, вже через 5 хвилин "Зоря" відіграла пропущений гол. Олександр Караваєв точно пробив головою після подачі Богдана Леднева зі штрафного.

Перемогу полтавцям приніс автогол Василя Прийми на 90-й хвилині гри.

Відзначимо, що за пару хвилин до переможного гола "Ворскла" не реалізувала пенальті. Заур Махарадзе в ефектному стрибку парирував удар в кут від В'ячеслава Шарпара.

Перемога дозволила команді Василя Сачко набрати 15 очок і закріпитися на четвертій сходинці в УПЛ. "Зоря", маючи на 3 очка менше, розташувалася на п'ятому місці.