"Арсенал" після видовищної перемоги над "Ворсклою" розібрався з "Евертоном"

24 вересня 2018, 01:20 | Спорт

Лондонський "Арсенал" в рамках 6-го туру чемпіонату Англії здобув перемогу над "Евертоном" з рахунком 2: 0.

Команда Унаї Емері вийшла вперед на 56-й хвилині. Александер Ляказетт, отримавши пас від Аарона Ремсі, другим дотиком відправив м'яч у дальній верхній кут.

Після голу "гармаші" продовжили тиснути на ворота "ірисок" і через три хвилини подвоїли перевагу.

Ремсі віддав передачу на Обамеянга, а той спокійно пробив повз Джордана Пікфорда.

Відзначимо, що габонец знаходився в метровому офсайді, тому гол не варто зараховувати.

"Каноніри" здобули четверту поспіль перемогу в матчах АПЛ і піднялися на шосту сходинку в турнірній таблиці. В активі лондонців 12 очок. У "Евертона" 6 пунктів і дванадцяте місце в чемпіонаті.

Нагадаємо, що "Арсенал" ефектно переграв полтавську "Ворсклу" в матчі 1-го туру Ліги Європи.