Три скасованих голи і м'яч на останній хвилині: як "Інтер" здобув нервову перемогу в чемпіонаті

23 вересня 2018, 17:04 | Спорт

Неймовірний випадок стався в грі 5 туру чемпіонату Італії між "Сампдорією" і "Інтером".

Цікаві події в цьому протистоянні почалися під кінець першої половини зустрічі. Півзахисник "нерадзуррі" Раджа Наїнгголан завдав потужного удару точно в кут воріт суперника.

Все б нічого, але головний арбітр, порадившись зі своїми помічниками, скасував цей гол. Причиною такого рішення стало положення поза грою у форварда "Інтера" Мауро Ікарді під час удару від бельгійця.

На самому початку другого тайму за "Сампдорію" знову зіграли потойбічні сили. Антоніо Кандрева пробив з кута штрафного в штангу воріт.

Під кінець цього протистояння почалося все найцікавіше. Спочатку Квадво Асамоа вдруге вразив ворота "Сампдорії", однак і на цей раз арбітри не вказали на центр поля. Вся справа в тому, що під час результативної передачі ігровий снаряд покинув межі поля.

Через кілька миттєвостей вже "Сампдорія" забила у ворота учасника Ліги чемпіонів, але і тут головними дійовими особами виступили судді, які не зарахували цей м'яч через офсайд.

Розв'язка наступила вже в компенсований до другого тайму час. Півзахисник "Інтера" Марцело Брозович приніс перемогу своїй команді завдяки влучному пострілу з-за меж штрафного. Тут судді вже були ні при чому.

1: 0 - підсумкова перемога "Інтера", яка дозволила їм піднятися на сьомий рядок в турнірній таблиці. Що стосується "Сампдорії", то вони залишилися на шостій позиції.