"Хоффенхайм" після гри з "Шахтарем" не зумів у більшості переграти колишній клуб Ярмоленко

23 вересня 2018, 06:47 | Спорт

"Хоффенхайм" в рамках 4 туру чемпіонату Німеччини зіграв удома внічию з дортмундською "Боруссією" з рахунком 1: 1.

Господарі першими вийшли вперед. На 44 хвилині форвард Жоелінтон пробив низом точно за призначенням.

На 50 хвилині підопічні Юліана Нагельсманна подвоїли свою перевагу на табло, проте головний арбітр після перегляду відеоповтору (VAR) скасував це взяття воріт. Відзначимо, що забитий м'яч відібрали у Ермін Бичакчич.

На 76 хвилині основні події матчу продовжилися. Захисник "джмелів" Абду Діалло побачив перед собою пряму червону картку за фол останньої надії.

Втім, гості знайшли в собі сили, щоб здобути нічию за підсумками цієї зустрічі. Крістіан Пулішіч на 84 хвилині вдало замкнув навіс від Марко Ройса і встановив таким чином остаточний рахунок на табло.

Після цього результату "Хоффенхайм" набрав 4 очки і розташувався на десятій сходинці в турнірній таблиці. Що стосується "Боруссії", то вони з 8 пунктами займають 3 позицію.

Нагадаємо, що на цьому тижні "Хоффенхайм" розписав результативну нічию з донецьким "Шахтарем" в рамках 1 туру групової стадії Ліги чемпіонів.