Ліверпуль розбив "святих" і здобув шосту поспіль перемогу в АПЛ

23 вересня 2018, 02:12 | Спорт
фото з ТСН.ua

"Ліверпуль" в рамках 6-го туру чемпіонату Англії впевнено переміг "Саутгемптон" з рахунком 3: 0.

"Мерсісайдці" відкрили рахунок на 10-й хвилині гри, Веслі Худт зрізав м'яч у власні ворота після удару Джердана Шакірі і рикошету від Шейна Лонга.

На 21-й хвилині Жоель Матіп подвоїв перевагу "червоних".

Півзахисник виграв боротьбу на другому поверсі після подачі кутового і відправив ігровий снаряд у сітку воріт Алекса Маккарті.

Розгромним рахунок зробив Мохамед Салах в компенсований до першого тайму час. Зоряний єгиптянин добив м'яч у ворота після того, як Шакірі красивим ударом зі штрафного влучив у поперечину.

Ця перемога стала шостою поспіль для команди Юргена Клоппа в нинішньому розіграші АПЛ. "Ліверпуль" очолив турнірну таблицю з 18 очками. В активі "Саутгемптона" 5 пунктів, "святі" залишилися на 14 сходинці.